Nowości
Zobacz, co nowego
Świeca zapachowa: Winter Wonderland
Świeca zapachowa: Winter Wonderland
11,99 zł
szt.
Świeca zapachowa: Far Far Away
Świeca zapachowa: Far Far Away
12,99 zł
szt.
Zioła w proszku - Kamala
Zioła w proszku - Kamala
29,99 zł
szt.
Zioła w proszku - Bhringraj
Zioła w proszku - Bhringraj
29,99 zł
szt.
Organic Coconut - Scrub do ciała
Organic Coconut - Scrub do ciała
31,99 zł
szt.
Ampułka nawilżająca - Dry Skin
Ampułka nawilżająca - Dry Skin
12,99 zł
szt.

Decorami.pl

Pan Czekolada sklep zoo

Kategorie

Pielęgnacja i zdrowie dziecka

Kto, jak nie dziecko, jest w Twoim życiu najważniejsze? Komu, jak nie jemu, poświęcasz większość swojego czasu, energii i uwagi? Z kim, jak nie z nim, chciałbyś spędzać każdą wolną chwilę?  Dziecko to najcenniejszy skarb rodziców, który wymaga jednak ich troski i opieki, bez której trudno mu będzie sobie poradzić w tym trudnym świecie. To Ty dokonujesz za malucha wszelkich wyborów, a więc postaraj się, aby było one świadome. Dziecko przez pierwsze miesiące swojego życia jest bardzo wrażliwe na wszystkie czynniki zewnętrzne, mające na niego wpływ. Jego pielęgnacja i higiena może być tak samo skuteczna i dobra dla jego zdrowia i rozwoju, jak też mu szkodzić i wywoływać niemałe spustoszenie w jego organizmie. Aby tego uniknąć i pozwolić Ci dokonywać tylko dobrych wyborów, przygotowaliśmy specjalną eko ofertę dla maluszka.

Kosmetyki dla dzieci

Dziecko potrzebuje bliskości rodziców, którzy stworzą mu najlepsze środowisko do rozwoju, ale też zabawy. Każdy maluch powinien być  pielęgnowany kosmetykami powstałymi na bazie naturalnych składników. Delikatna skóra dziecka lubi wyciągi roślinne i naturalne oleje, wszystko, co pochodzi ze środowiska jest bliskie małemu człowiekowi. W eko kosmetykach do pielęgnacji i higieny maluszka nie znajdziesz syntetycznych barwników, konserwantów, a także mydeł SLS oraz innych sztucznych składników. Takie kosmetyki nie powodują podrażnień i alergii, nie szkodzą zarówno skórze i zdrowiu malucha, jak też środowisku naturalnemu, ich jakość oraz pochodzenie potwierdzone są certyfikatami.

Delikatna skóra maluszka, nierozwinięty jeszcze układ odpornościowy, brak świadomości ruchów i czynności, a także brak zdolności oraz możliwości do obrony przed zagrożeniami otaczającego go świata…Wszystko to powoduje, że dziecko szczególnie w pierwszych miesiącach i dniach życia potrzebuje odpowiedzialności, świadomej troski i dobrych nawyków swoich rodziców. Bądźcie eko mamą i tatą!

Emulsja do mycia dla dzieci Emulsja do mycia dla dzieci
Producent: Nacomi
Cena: 27,99 zł
szt.
zobacz więcej
Szampon i mydło do kąpieli Szampon i mydło do kąpieli
Producent: Derma
Cena: 30,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl